.

.

Деца Момчиња Ноќта На Вештерките Скелет Костим Блескав Во Мракот Фенси Облека Зелена 3 Години

Деца Момчиња Ноќта На Вештерките Скелет Костим Блескав Во Мракот Фенси Облека Зелена 3 Години

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

МОЖЕТЕ ДА добиете 6 ПАРЧИЊА по повластена цена. Пакетот Вклучува : 1*комбинезон со качулка+ 1*зелена маска+ 1*ракавици+ 1*навлаки за Стапала. Нека вашето момче облече светлечка облека за скелет, тој ќе ја освои наградата за играње улоги на тематска забава. Деца Момчиња Ноќта На Вештерките Скелет Костим Блескав Во Темно Фенси Облека Облека Зелена 3-10 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата