.

.

Лилипичу стока јутјубер останете удобни Дуксери За лице Обожаватели дуксери со Врвки дуксер интернет пуловер на славни личности

Лилипичу стока јутјубер останете удобни Дуксери За лице Обожаватели дуксери со Врвки дуксер интернет пуловер на славни личности

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите?2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см difference Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : XXL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : XXXL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cmproduct тип : Hoodie. Опис : висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење.Палто со качулка со долги ракави, стилски.Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики.Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во пролет иumn. Лилипичу стока јутјубер останете удобни Дуксери За лице Фанови дуксери со Врвки дуксер пуловер на славни личности на интернет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата