.

.

Ватиран Божиќен Снешко Покритие Компатибилен Со Кафемат Кериг Од Потребните Работи На Пени

Ватиран Божиќен Снешко Покритие Компатибилен Со Кафемат Кериг Од Потребните Работи На Пени

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради поставките за боја/осветленост на вашите уреди, нијансата на бојата може да се разликува кога ќе се прими. Потребни работи пени ракотворби секоја ставка. Се наоѓа Во Минесота, САД. Ние испраќаме предмети користејќи USPS (Поштенска Услуга На Соединетите држави). Додека ги користиме USPS, пакетите ќе бидат доставени до поштенските сандачиња. Бродови по работниот ден. Сите и сите прашања ќе бидат одговорени брзо. Сите капаци ќе ги покријат машините со садот и опционално прскање/истурете штитник зачуван на машината. Вклучува 2 џебови на капакот што може да се користат за складирање на рамни додатоци, прирачник или рецепти. 100% памучна ткаенина. Машинско перење ладен нежен циклус и железо за сушење за најдобри резултати. Машинско сушење не се препорачува. Ве молиме лоцирајте го името и бројот на моделот (пронајдени на дното на машините) и изберете ја точната опција За Вашиот Keurig : . К-мини и Кеуриг мини моделите се РАЗЛИЧНИ. Ве молиме двојно проверете го дното на вашата машина за да бидете сигурни дека е избран точниот капак. Мини Кеуриг= К10 Мини К15 Мини Б31 Мини. Други Модели (овој капак одговара на сите подолу модели)= сите "Елитни" Модели Сите "Изберете" Модели Сите "Класични" Модели Гурмански К50/Б50 Специјално Издание К60/К65/Б60/Б65 Канцеларија Про Б145/К140/К145 Б70/К70 К75 Б79/К79 Кеуриг 2.0 (Модели К300, К350, К400, К450, К70, К70, к475, к500, к550, К575). Keurig K200= K200, K250 K-Изберете (Сите Модели) К-Компактен (Сите Модели) К-Кафе= К-Кафе Еден Служат Кафе Млеко & Капучино Производител К-Кафе Специјално Издание K84. Ако имате модел што не е наведен, ве молиме испратете ни порака со број на модел и ќе ве известиме која корица е компатибилна. 100% памучна ткаенина. Имаме 3 стилови на располагање : " Боја " ватиран опција капаците се направени со двојно лице ватиран ткаенина и вклучува акцент ткаенина на врвот. Опцијата За Платно" боја " е изработена со цврста ткаенина од платно од патка и ја вклучува ткаенината со акцент на врвот. Опциите" сите " се обложени со соодветни материјали за да додадат дебелина и одредена стабилност. Ве молиме прелистајте ги "Потребните Работи На Пени" за координирање на домашните додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата