.

.

Резервоар За Резервоар за Пумпа за гориво Компатибилен Со - Folkswagen Passat FWD 2.0 L 4-Цилиндричен BHW 8 - Вентил Турбополнач SOHC Дизел

Резервоар За Резервоар за Пумпа за гориво Компатибилен Со - Folkswagen Passat FWD 2.0 L 4-Цилиндричен BHW 8 - Вентил Турбополнач

DEN 850.56

Количината на стоката
Това е достапна

Печат На Резервоарот За Пумпа за гориво - Компатибилен со 2004 - 2005 Фолксваген Пасат FWD 2.0 L 4-Цилиндричен BHW 8-Вентил ТУРБОПОЛНАЧ SOHC Дизелноте : Дизајн На Заптивка : Челнот за ое број : 038 145 209 Компатибилен со или Одговара : - 2004 - 2005 Фолксваген Пасат FWD 2.0 L 4 Цил Bhw 8-Вентил турбополнач sohc dieselfits години : 2004 2005 ПРЕГЛЕД ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2004 2005. Заптивка На Резервоарот За Пумпа За Гориво. Одговара Изберете : 2004-2005 ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата