.

.

Велосипед Гума Анти-Пункција Рампа Гуми Лагер Гуми Заштити Лента Велосипед Гуми Лагер

Велосипед Гума Анти-Пункција Рампа Гуми Лагер Гуми Заштити Лента Велосипед Гуми Лагер

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристика : * влошки За Гуми Против пункција, мек материјал, супер цврстина, еластичност, во голема мера ја подобруваат стапката против пункција и отпорност на експлозија на внатрешната цевка, повеќе не грижете се за издувување на гумите за време на возење на долги растојанија.* Користење на лесен и тенок полиуретански полимерен композитен материјал, ултра-лесен товар, Силно вклопување Спецификација : Име : подлога За Гуми Против пункција : полиуретански полимерен композитен материјал пакување : кутија (1 пар) за каруси : Во Голема мера ја намалуваат шансата за пробивање на внатрешните цевки На велосипедот Пакет Вклучен : 2* Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Glfill Велосипед Гума Анти-Пункција Рампа Гуми Лагер Гуми Заштити Лента Велосипед Гуми Лагер. Материјал : мала тежина, добра јачина и отпорност на добро температура, добра отпорност на удар. Изглед и перформанси : автоматско сечење, мазен раб, одговара на повеќето друмски велосипеди, нежна текстура. Компатибилност : мазна површина и извонредна изработка, одговара на повеќето велосипеди. Лесна Инсталација : Сосема нова и квалитетна, лесна за инсталирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата