.

.

во. Патент Перница, Вудсајд

во. Патент Перница, Вудсајд

DEN 495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Поштенско Перниче Осветлете ја вашата дневна соба, спална соба или кујна со оваа перница за фрлање. Создадете топол, добредојден амбиент во секоја просторија со овој уникатен декор за акцент. Спецификациибојка : Шума : 18 x 18 " Тежина : 3 фунти-SKU : ZX9 MRJT9165 18 x 18 инчи. Патент Перница, Вудсајд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата