.

.

Women Дозвола Женски Панталони Мода Женски Оклоп Епископ Ракав Долг Ракав Свртете Цврста Блуза+Џеб Преклопете Удобно Секојдневно Копче Долги Панталони

Women Дозвола Женски Панталони Мода Женски Оклоп Епископ Ракав Долг Ракав Свртете Цврста Блуза+Џеб Преклопете Удобно Секојдневно

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Аоохаслиј Women Клиренс Женски Панталони Мода Женски Оклоп Епископ Ракав Долг Ракав Свртете Цврста Блуза+Џеб Преклопете Удобно Секојдневно Копче Долги Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Копче,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Панталони,Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Носени со, шорцеви,Фустан, потпетици или станови,токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека се помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза+1 ПАРЧИЊА панталони + СОВРШЕН ДИЗАЈН : МЕКА текстура, Дизајнот е лабав/близок.Мека на допир, лесна и издржлива. Едноставен и класичен стил.Не гледам преку, лесен. еластичен појас и врзан појас. Овие панталони за жени одговараат на повеќе жени од нормалните панталони за неговиот дизајн. дури и ако сте заоблени или имате дебели телиња и бутови. оваа панталона е повеќе стилски од повеќето летни панталони. ●УДОБНОСТ при ИСТЕГНУВАЊЕ : стомакот за удобно вклопување што веднаш се слабее и создава мазна силуета.Нашите панталони за пижами, дневни панталони,секојдневни панталони, секојдневна облека, домашна облека, облека за спиење, Јога, џогери, облека за одмор или плажа. Пролет Лето Winter Зимски Панталони за жени.Ткаенината со ласкаво вклопување, обезбедувајќи целодневна удобност додека ја држи својата форма. Добро изработен од убав густ материјал, така што не треба да се грижите дали ќе бидат проѕирни. Може да ги исполни вашите очекувања за панталони за жени секојдневни,удобни,отпорни на брчки и не-пилинг. #РАЗНОВРСНА СЕКОЈ ДЕН ПАНТАЛОНИ : Удобни панталони можете лесно да се облекуваат нагоре или надолу. Материјалот завеси на најласкав начин и лесно можете да добиете шик изглед.дише и меко на вашата кожа. Нашите панталони ве одржуваат удобни и ладни кога се релаксирате дома или вежбате. ●УДОБНОСТ при ИСТЕГНУВАЊЕ : стомакот за удобно вклопување што веднаш се слабее и создава мазна силуета.Нашите панталони за пижами, дневни панталони,секојдневни панталони, секојдневна облека, домашна облека, облека за спиење, Јога, џогери, облека за одмор или плажа. Пролет Лето Winter Зимски Панталони за жени.Ткаенината со ласкаво вклопување, обезбедувајќи целодневна удобност додека ја држи својата форма. Добро изработен од убав густ материјал, така што не треба да се грижите дали ќе бидат проѕирни. Може да ги исполни вашите очекувања за панталони за жени секојдневни,удобни,отпорни на брчки и не-пилинг. ●СУПЕРИОРНА ПО ПРОДАЖБАТА : ние се фокусираме на создавање прифатлива, висококвалитетна, пријатна и издржлива дневна облека. Ние сме сосема сигурни дека ќе го сакате овој панталон и ќе ги препорачате и на многу други. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата