.

.

Силиконска Топлинска Изолација Оброк Мат Лесен Пренослив Мат За Домашна Канцеларија Маса Жолта

Силиконска Топлинска Изолација Оброк Мат Лесен Пренослив Мат За Домашна Канцеларија Маса Жолта

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 1.Висококвалитетна Силиконска Подлога : подлогата за Тенџере отпорна на Топлина е изработена од силикон. Бпа слободен, без мирис, нетоксичен, мек и флексибилен. Нема да апсорбира мириси, дамки, ' рѓа, пукнатини или остатоци и е безбеден за вашето здравје.2.Повеќенаменска Гумена Подлога Во Форма На Ливчиња : Може да се користи за топли садови и тави; може да се користи за шпорети под притисок; може да се користи како држач за отворање шишиња; може да се користи како подлога отпорна на топлина за кујнски плочи; може да се користи помеѓу тенџериња и тави за да се заштитат работите од лизгање.3.Лесно За Сушење и Чистење : силиконските душеци за тенџере лесно се сушат со тресење. Едноставно рачно измијте ги влошките за тенџере или ставете ги во машина за миење садови. Речиси сѐ лесно се мие од нелепливи површини, дури и леплива храна.4.Повеќенаменска : меката и флексибилна силиконска подлога за стапала е повеќенаменска. Користете го како шара за да ги заштитите вашите кујнски површини од сите врел садови. Погодни се и за кујнски душеци, душеци за маса, душеци за садови, душеци за чинии и подлоги за стомна.5.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Материјал : храна Одделение Силиконски Мала големина : 18x18x0, 4cmlage големина : 30x30x0, 4cm Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради светлосен ефект.2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Висококвалитетна Силиконска Подлога : Подлогата За Тенџере Отпорна на Топлина е изработена од силикон. Бпа слободен, без мирис, нетоксичен, мек и еластичен. Нема да апсорбира мириси, пукнатини или остатоци и е безбеден за вашето здравје. Повеќенаменски Гумени Влошки За Ливчиња : Може да се користат во топли садови и тави; може да се користи во шпорети под притисок; може да се користи како држач за отворање шишиња; може да се користи како подлога отпорна на топлина за кујнски плочи; може да се користи помеѓу тенџериња и тави за да се заштитат работите од лизгање. Лесно Се Суши и Чисти : држачите За силиконски тенџере лесно се сушат со тресење. Само рачно измијте ги нашите држачи за тенџере или ставете ги во машина за миење садови. Речиси ништо лесно се мие од нелепливи површини. ​Повеќенаменски : меките и флексибилни силиконски стапала се користат на многу начини. Користете го како педала за да ги заштитите вашите кујнски површини од сите врел садови. Исто така погоден за кујнски душеци, душеци за маса, душеци за садови, душеци за чинии и подлоги за стомна. Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата