.

.

Елуни Жени Секси Долна Облека Боди Чипка Бебешка Кукла Долна Облека Трико Облека За Спиење Црвена

Елуни Жени Секси Долна Облека Боди Чипка Бебешка Кукла Долна Облека Трико Облека За Спиење Црвена

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ!. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба!. Материјалот на оваа секси долна облека е висококвалитетен Шифон,многу мек и дише, ви дава совршена удобност, погоден за блиско носење.Долна облека за жени ќе ви даде шармантен поглед на вечерта. Секоја вечер. Прекрасна и атрактивна долна облека не може да се пропушти!Секси долна облека е совршен Избор за Брачна ноќ,Патување На Меден Месец,Денови На Вљубените,Годишнина, Забава За Долна Облека, Пукање Во Бондоар, Божиќна Забава, Ноќ На Девојката, Невестински Подарок, Облека За Косплеј, Спална Соба и секој посебен ден. Дајте му на вашиот љубовник изненадување, додава забава за вас и секс игри на вашиот љубовник. Стил : Женски Секси Долна Облека Боди. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Без Ракави. Прилики : Меден Месец, Годишнина, Денот На Вљубените, Божиќ, Свадба. Пол : Жена, Дами Дама, Женски. Боја : Паун Сина, Црвена, Црна, Розова(Опционално). Големина : S,M, L, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Шифон. Сезона : Лето. Содржина На Пакетот : . 1 х Женска Ноќна Облека(други Додатоци не се вклучени). Големина шема : . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (34.6") -Половината : (24.4") -Должина : (21.3"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (36.2") -Половината : (26") -Должина : (21,9"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (37.8") -Половината : (27.6") -Должина : (22,4"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (39.4") -Половината : (29.1") -Должина : (23"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (40.9") -Половината : (30.7") -Должина : (23,6"). Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите за Производот. Материјал : Шифон. Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зима. Тип : Долна Облека,Облека За Спиење,Ноќна Облека. Совршен за брачна ноќ, меден месец, денот на вљубените, годишнината, пукањата на будоар или секоја посебна ноќ, зачинувајќи ја љубовта помеѓу вас и вашиот љубовник. Направено од чипка, па затоа е одлично за блиско носење,сончев стил за да го превртите задоволството,ве прави поелегантни шармантни. Специјалниот дизајн и модерен ве прават попривлечни, шармантни и модерни. Покажете ја вашата секси и женствена во оваа ноќна облека, правејќи ве попривлечни за вашиот љубовник и носејќи љубов кон него или неа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата