.

.

Авамо Жени Долг Фустан Ракав Макси Фустани V Вратот Дами Лабава Празник Роза Црвена 5XL

Авамо Жени Долг Фустан Ракав Макси Фустани V Вратот Дами Лабава Празник Роза Црвена 5XL

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Цветни Фустани За Печатење Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Ручан, Чипка, Замав, Еластична Боја На Половината : Бела, Црвена, Розова Црвена, Розова Сина, Розова Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Должина На Ѓердан : Макси Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Боемски Цветен Долг Фустан. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Макси Фустани, Фустан Од Тантела Со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Фустани Против Вратот, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Макси Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Макси Фустан, Долг Ракав Долг Фустан, Цветни Печати Фустан, Чипка Замав Рушен Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Fall и Пролет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата