.

.

Дизни принцези девојки Заспаната убавица космеј фустан, големини 4-16

Дизни принцези девојки Заспаната убавица космеј фустан, големини 4-16

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кога ќе се јави времето за облекување, облечете ја вашата мала принцеза во овој сладок фустан за костум за убавина за убавина, дизајнирана да и ’донесе малку магија на Дизни во нејзиниот ден. Колку е пријатно колку што е симпатично, со мека ткаенина со плескавици, кратки ракави за треперење и светло и воздушно здолниште од ласка, што е само совршено за вртење. Материјал : БОДИЦИ : 95% полиестер/5% спандекс; Здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. деколте : круг. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Scuba плетена ткаенина со графички принт; слоевито здолниште со отпечаток од фолија со обвивка; сурово полите. © Дизни, сите права се задржани. Дизни принцеза Заспаната убавица космеј фустан за девојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата