.

.

Природни срца од винова лоза

Природни срца од винова лоза

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие срца од гранчиња од винова лоза, ова ќе додадат природен допир на вашите проекти за декор и DIY. Тие прават прекрасна декорација на денот на свадбата или в Valentубените. Везењата во форма на срцеви винова лоза се изработени целосно од природна гранка. Пакет од 12 парчиња; 5-1/2 "Wx 6 " H; Пакет од 12 парчиња; 5-1/2 "WX 6" H;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата