.

.

Преса PJ 245 65R T гуми се вклопува: epип Гранд Чероки Оверленд, epип Чероки Траилхавк Елита

Преса PJ 245 65R T гуми се вклопува: epип Гранд Чероки Оверленд, epип Чероки Траилхавк Елита

DEN 1695.04

Количината на стоката
Това е достапна

Premium Tire Line Presa PJ77 P245/65 R17 107 T Fits : 2011-14 Ford Explorer Base 2005-09 Chevrolet Trailblazer LT 2009-11 Honda Pilot Ex-l 2007-09 Jeep Grand Cherokee Overland 2006 Jeep Grand Grand Cherokee 65-годишно издание 2005 Jeep Grand Cherokee Laredo 2008-13 Toyota Highlander Hybrid 2014-18 Jeep Cherokee Trailhawk 2006 Honda Ridgeline RTS 2002-03 Ford Explorer Eddie Bauer 2021-22 Jeep Cherokee Trailhawk 2020 Jeep Cherokee Upland 2006-10 Ford Explorer XLT 2017-19 Gmc Sleem4 Cher4 Chev Rolet Trailhawk Trailhawk 2020 Face 2007-08 Honda Ridgeline RTX 2010 Jeep Grand Cherokee Laredo 2004 Ford Explorer NBX 2006 Jeep Commander 65th-годишнината издание 2007 Jeep Commander Overland 2008-09 Kia Sorento LX 2002-04 GMC Proty Sle 2002-03 на нашиот фит додаток за проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата