.

.

Купер Дискаверер На ЛТ Сите Терени ЛТ265 65Р 120 117Р Е Лесен Камион Гума

Купер Дискаверер На ЛТ Сите Терени ЛТ265 65Р 120 117Р Е Лесен Камион Гума

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Купер Дискаверер НА3 ЛТ 265/65Р17 120/117Р Еовервју Откривачот НА3 ЛТ гумата Од Купер е подготвена за тешки работни места, со зголемена носивост, цврста, издржлива обвивка и агресивна шема на шарите надвор од патот. Откривачот AT3 LT е дизајниран со Издржлива технологија На Шарите На Купер за долго абење, цврста Шема на шарите Со Сигурен Зафат и чекор на шарата што е компјутерски наместен за да ја одржува бучавата на патот ниска. Дополнително, Откривачот AT3 LT е заштитен со ограничен производител од 60.000 милји. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Поддржан од 60.000 милји ограничен производител на траење на шарите. Издржливата технологија на Шарите го спречува нерамномерното абење за подолг век на траење на шарата. Компјутерски подесени шара шема намалува патот звуци и вибрации за тивка, удобно. Конструкцијата со челични појаси со полиестерски плочи и најлонски слој на капаче ја подобруваат цврстината и издржливоста за поголем капацитет за носење товар и за заштита на гумата од исеченици, чипови и гребнатини. Големина : LT265/65 R17. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата