.

.

Como Blu Active Active Shide Band Shide Band

Como Blu Active Active Shide Band Shide Band

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот активен ансамбл стилски почеток со активните шорцеви со широк опсег на COMO Blu. Изработена во ткаенина со супер-истегнување со прилично печатење, овие шорцеви не се воздржуваат на удобност или сложеност. Моделот е 5’10 ”и носи големина на M. Опремени. Повлечете стајлинг. Широк еластичен опсег. Печатење на сите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни шорцеви со широк опсег за жени од Комо Блу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата