.

.

Skigear by arctiенски женски ден изолирана зимска снежна јакна

Skigear by arctiенски женски ден изолирана зимска снежна јакна

DEN 943.84

Количината на стоката
Това е достапна

Јакната за изолирана Dayенска Daybreak е стилска зимска јакна која нуди максимален степен на издржливост и заштита за ладни зимски клими. 140 грама Терматех изолација за супериорна топлина и удобност. Ве одржува топло на температури од -20 степени до +35 степени во зависност од вашето ниво на активност. Зиперски џебови за потопла рака и џебови на градите. Внатрешен џеб со затворање за дополнителна погодност и безбедност. Затворање на патент. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата