.

.

Maxxhaul Steel Finish 2 2 Цврдо стабилизатор на адаптер за борба со анти-волја

Maxxhaul Steel Finish 2 2 Цврдо стабилизатор на адаптер за борба со анти-волја

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за вашата стандардна монтажа на 2 x 2 за вообичаени намени, како што се употреба на товарниот превозник, решетката за велосипеди, подвижноста и транспортерот на мотоцикли или друг уред што ќе одлучите да ги пренесете на вашите возила што метежот повеќе не се грижите за товарот што го превезувате се нишаат Од една до друга страна, овој уред е развиено решение за тој секојдневен проблем, нејзината структура за зафаќање на 2 завртки е дизајнирана да обезбеди безбедност на вашата носена стока без разлика дали водите во градско работење или на патот за долг превоз, изработен од цврст челик , пренесува нешто од A до x, y, z дека вашиот приемник за приемник од класа III и IV 2 x 2 прифаќа Maxxhaul 70258 Steel Finish 2 "x 2" Цврст стабилизатор на адаптер за борба со анти-вобл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата