.

.

Уникатни поволни цени за жени со високи потпетици на глувци

Уникатни поволни цени за жени со високи потпетици на глувци

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Една квадратна тока ја обезбедува лентата за глуждот на безвременска сандала за блок-потпетици, совршен за одење на работа или излегување. Блокирајте ги сандалите со потпетици со ленти за глуждот, одржувајте го вашиот изглед трендовски и елегантен. Лесно е да се спарите со фармерки или фустани за обичен изглед. Повод : канцеларија, интервју, забава, обични, Божиќни денови, датира, вечер. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Пети до пети висина на пета5.5 - - 8 7/8 3 1/86.5 - - 9 1/8 3 1/87 - 9 3/8 3 1/88 - 9 9 5/8 3 1/89 - 9 7/8 3 1/89,5 10 1/8 3 1/810.5 10 3/8 3 1/8 уникатни поволни цени, жени отворени пети високи бујни потпетици, ленти од глуждот, вампир : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сандали со ленти за глуждот. Отворен пети. Чунки пета. Лента за глуждот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата