.

.

Цревото за ладење на радијаторот се вклопува во Изберете: 2011-2013,- Mitsubishi Outlander Sport

Цревото за ладење на радијаторот се вклопува во Изберете: 2011-2013,- Mitsubishi Outlander Sport

DEN 3823.68

Количината на стоката
Това е достапна

Црево, обликувано (само acdelco сите-мера) црево за ладење на радијаторот Дополнителни карактеристики Боја : црна. Материјал : Вулканизирана гума. Fits Select : 2017-2020,2022 Mitsubishi Outlander Sport 4 Cyl 2 L 2011-2013,2016 Mitsubishi Outlander Sport 2021 Mitsubishi Outlander Sport 4 Cyl 2,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата