.

.

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок ХРХ Колекционерски Парична Казна Коска Кина Кригла оз

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок ХРХ Колекционерски Парична Казна Коска Кина Кригла оз

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Миленичиња rock_ fine cone кинески чаши за кафе ви даваат можност да ги видите преслатките миленичиња што ги сакате облечени како познати личности на вашите чаши. Достапно со различни крзнени суштества за да одговара на желбите на сите љубители на животни! Кој подобар начин да го започнете вашето утро отколку со чаша Џо и вашите симпатични Миленичиња рокенрол бади? Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Комплетот за кригла е изработен од фина коска кина и завршен со прекрасна глазура. Живите бои и дезени доловуваат различни крзнени суштества за да одговараат на сите љубители на животни желби. Секој 20 мл. Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Безбедна машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата