.

.

Лента за врзување хартија, црна, 3 4in 100yd, 1 пакет

Лента за врзување хартија, црна, 3 4in 100yd, 1 пакет

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лента за врзувачки ленти за хартија и плик памук е мека на допир и е идеална за шиење апликации. Одлично за завршувањето на допирите на врските за цвест за облека, мек багаж и многу повеќе. Овие панделки се неопходни за да ги имате во вашиот комплет за шиење и складирањето на домашна лента. Совршено за креациите на DIY, особено со нивниот квалитетен материјал за да се осигурате дека вашите креации и дизајни ја одржуваат својата форма. Најдобриот дел е ова се тркала десно назад и може лесно да се чува до понатамошна употреба. Боја : Црна големина : 3/4in x 100yd Количина : 1/Пакет Боја : црна. Големина : 3/4in x 100yd. Количина : 1/пакет. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата креативна страна на сите ваши семејство и пријатели. Оваа лента се тркала десно назад за да може лесно да се чува насекаде до понатамошно користење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата