.

.

Примарна Сребрена Фунта Сребрена И Кубна Цирконија Снегулка Пост Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена И Кубна Цирконија Снегулка Пост Обетки

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено сеќавање на незаборавниот одмор до зимата, овие обетки со обетки од снегулки се изработени од прекрасно сребро. Украсени со пенливи кубни цирконски камења овие обетки се прицврстени со затворачи за објавување и туркање назад. Овие шармантни обетки ќе бидат совршен подарок за секој љубител на снегулки.Метална Тежина : 2 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Од Снегулки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 15мм х 14ммсолидстоун Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 2 Поставување накит : Безелјашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Солидна, Пост И Притисни Назад, ЦЗ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата