.

.

City Skyline New York Duvet Cover

City Skyline New York Duvet Cover

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

IDG City Skyline New York Duvet Cover : 100 % полиестерско лице, 50 %/50 % од полиестерски памук. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. IDG City Skyline New York Duvet Cover : Убава уметност од Марко Фабиано создава урбан тематски дизајн во пригушени мулти тонови за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а дувечката е печатена и зашиена од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Машинско миење и суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата