.

.

Време и тит џемпер елек

Време и тит џемпер елек

DEN 479.68

Количината на стоката
Това е достапна

Толку пријатно во мешавина од памук/акрилик, овој џемпер -елек од време и TRU е едноставен начин да се зголеми факторот на стилот во текот на целата година. Нагласено со ласкава V-вратоврска со плетено со ребра. Класичен блуза и џемпер елек од време и TRU ви дава без напор слоевит изглед. Пар со опуштени фармерки и лекари и во еден момент сте подготвени за нешто со шик, секогаш изглед во стил. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/ 40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено. Џемпер елек за жени од време и вистинска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата