.

.

Преса Пи Винтер 215 70R R гуми за вклопување: 2006- Toyota Rav Base, 2008- Nissan Rogue S

Преса Пи Винтер 215 70R R гуми за вклопување: 2006- Toyota Rav Base, 2008- Nissan Rogue S

DEN 1008.00

Количината на стоката
Това е достапна

Premium Tire Line Presa PI14 Winter P215/70 R16 100 R Fit : 2014-15 Nissan Rogue Select S 2016 Kia Sportage LX 2011 Kia Sportage LX 2012-13 Kia Sportage Base 2014-20 Mitsubishi Outlander ES 2011-12 Mitsubishi Outlander Sport ES 2018-20 Mitsubishi Eclipse Cross ES 2002-04 Mazda Tribute DX 2007-12 Mitsubishi Outlander ES 2022-23 Mitsubishi Eclipse Cross ES 2013 Mitsubishi Outlander XLS и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето вклопување виџет за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата