.

.

Урбана продавница fau Suede Ultra Storage Османлии, повеќе бои

Урбана продавница fau Suede Ultra Storage Османлии, повеќе бои

DEN 764.64

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете стил во која било просторија - и повеќе складирање на кој било простор за живеење - со урбаната продавница Faux Suede Ultra Storage Ottoman. Ова привлечно и функционално парче доаѓа е достапно по ваш избор на шест различни цврсти бои, вклучително и живописни и неутрални нијанси, во стилска ткаенина од велур со велур за која е лесно да се грижи. Боите вклучуваат аква, црвена, виолетова, сина, црна и сребрена. Османлијата е удобен потпирач за подножје, резервно седиште и удобен крај, но тоа е многу повеќе. Со својот отстранлив врв и обилен простор за складирање под, оваа урбана продавница Отоман може да помогне во контролата на нередот на домаќинствата, како што се далечински управувачи, списанија, ќебиња и многу повеќе. Urban Shop Faux Suede Ultra Storage Османлии, повеќе бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата