.

.

Дури и патно патување лајт систем за патувања, пријатели во зоолошката градина

Дури и патно патување лајт систем за патувања, пријатели во зоолошката градина

DEN 7679.84

Количината на стоката
Това е достапна

Системот за патувања во зоолошката градина „Нефло“ го прави да се биде на ветре со бебе. Овој систем за патувања вклучува шетач за патување и седиштето на автомобилот Discover Car. Темата за забавни пријатели во зоолошката градина ќе обезбеди вашето дете да се транспортира безбедно и во стил! Дури и пат патување лајт систем за патувања, пријатели во зоолошката градина : шетач за патување со патување : шетач е дизајниран за дете до 40 фунти. Мулти-позиција за да се задржи бебето удобно. Систем за прицврстување со 3 точки за безбедно вклопување. Peek-a-boo прозорец на крошна. Големата корпа за складирање подолу ги држи сите потреби. Родителската конзола опфати складирање и интегриран држач за кабел за слушалки и држач за пијалоци. Детска послужавник со 2 држачи за чаши за лесен пристап во и надвор. Предни тркала за заклучување на вртење. Лесно, една рака; стои исправено кога е склопено. Дури и седиште за новороденчиња за откривање на новороденче : Само задно, за новороденчиња од 5 до 22 фунти и од 19 „до 30“. Систем за прицврстување со 5 точки за безбедно вклопување. Тестирана од страна на странични влијанија, пена за апсорпција на енергија. Carrightright "z" рачка. Отстранлив, останете во база на автомобили. Ограничен со заклучување. Ги исполнува или ги надминува сите важечки стандарди за федерални безбедносни стандарди и стандардот на странично влијание. Дизајниран и тестиран за структурен интегритет на ниво на енергија приближно 2 пати од федералниот стандард за несреќа. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата