.

.

Хјустон Ракети тим лого црвен wallид часовник

Хјустон Ракети тим лого црвен wallид часовник

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој официјално лиценциран неонски wallиден часовник е совршен додаток на секоја соба за игри, гаража или пештера на човекот. Овој импресивен часовник има два неонски прстени; Едниот е акцент обоен неонски прстен на надворешноста, а другиот е брилијантен бел неонски прстен на ентериерот на часовникот за да го осветли вашето омилено лого. Другите нагласувања вклучуваат куќиште на смола завршена од хром и капакот на лицето со висок степен на стаклена часовник. Механизмот на часовникот на кварцниот часовник со батеријата ќе го задржи долго време, додека неон го оддава вклучениот адаптер за наизменична струја. Неон е контролиран од синџирот на влечење и задниот дел од часовникот вклучува монтирање на wallид и има два режима - цврста состојба и трепкање. Длабочината на 3 ”на овој часовник во комбинација со зрачениот трепер на неон што го рефлектира куќиштето на хромот е сигурно да го направи овој часовник поп на кој било wallид! Features : Round (shape) Dimensions (Overall) : 3.0 Inches (H) x 14.5 Inches (W) x 14.5 Inches (D) Weight : 5.3 Pounds Indoor/Outdoor : Indoor Assembly Details : No Assembly Required Frame Color : Silver Display Type : Дигитален часовник Боја на лицето : разнобоен материјал : пластична батерија : 1 аа, потребна, не е вклучена гаранција : 30 дена ограничена В.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата