.

.

Време на празник за машко Дедо кучиња боксерски брифинзи

Време на празник за машко Дедо кучиња боксерски брифинзи

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа сезона за ажурирање на вашите основни основи! Овие машки боксерски брифинзи од празнично време имаат празнични, отпечатоци инспирирани од празници и обрасци. Изработени во удобна ткаенина за истегнување, овие боксери за мажи се истакнуваат со еластична половината што лесно се движи со вас во текот на денот. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци. Машки боксерски брифинзи од време на одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата