.

.

Гриси Конча Накар Акларанте го осветлува кремот за лице, 2. Оз

Гриси Конча Накар Акларанте го осветлува кремот за лице, 2. Оз

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој крем за лице Concha Nacar Grisi е збогатен со мајка на бисер и витамин C. Овој крем за лице помага во осветлување на гребење на кожата, враќајќи го на неговиот природен тон. Овој крем е одличен за сите типови кожа. Овој крем за лице Concha NACA е збогатен со природни состојки за подобро да ви помогне во потребите на вашата кожа . Овој крем за лице ја осветлува и ја расчистува вашата кожа помагајќи да се ослободите од флеки и темни дамки . Оваа состојка на крем за лице Grisi Concha Na Car ќе ви обезбеди на вашата кожа со вашата кожа најдобри резултати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата