.

.

Време - колекција на почит на НФЛ регрутирајте младински часовник, светци на Orу Орлеанс

Време - колекција на почит на НФЛ регрутирајте младински часовник, светци на Orу Орлеанс

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Time X - NFL Collection Collection Recurit Youth Watch, New Orleans Saints - регрутирајте игра на. Овој солиден тимски придружник на духот е најмладиот од навивачите со средна кутија и прилагодлива лента за брза лента. Логото на тимот и обоените бирање врескаат за кого се вкорени. • Тимско лого на бирање. • Тимска боја од втора рака. • лента за ткаенини за брзо пикап. • Отпорен на вода на 30 метри. • Минерално стакло отпорно на гребење. • Батерија до 10 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата