.

.

Индијана Пејсерс - Лого Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Индијана Пејсерс - Лого Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Нба Индијана Пејсерс-Лого 17 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Нба Индијана Пејсерс-Лого 17 Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата