.

.

Девет.

Девет.

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Малку флертна, целокупна чудесна блуза. Оваа блуза со ладно рамо од девет. Обезбедени се исечоци за да се покаже вистинската количина на рамо со ракави со должина од 3/4 и ласкава мека врата. Опуштената, ведра силуета беспрекорно транзиции од дневните излегувања до денес вечери. Разновиден и лесен за стил, овој трендовски ладно рамено блузи парови со панталони или фармерки за полиран или лежерен изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : мек V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26 ”должина; Студи за ладно рамо. Студената блуза на жените од девет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата