.

.

Championенски женски класичен графички мета

Championенски женски класичен графички мета

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подигната секојдневна мета од Шампион! Суштинската мета што изгледа одлично соло или слоевит под качулка или јакна. Класичното, меѓусебно вклопување не е премногу тесно или лабаво и удобно го обезмастува телото. Надвор од мека, прстен од памучна мешавина од памук и фино ребрестиот врат на екипажот, го прават ова ваше за удобност и стил. Материјал : 90% памук/10% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графичко лого печатење однапред; Иконски лепенка „Ц“ на левиот ракав. Шампионско графичко лого за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата