.

.

Неутип во 32 Црно современо огледало на wallидот

Неутип во 32 Црно современо огледало на wallидот

DEN 2494.08

Количината на стоката
Това е достапна

"Неутип, осветли го вашиот живот " Неутип огледало - сребрено огледало со висока дефиниција, создава пожива слика. Мулти заштитни слоеви, нуди подолг животен век од нормалните огледала. Сите наши огледала се покриени со срушено докажување филм за да се спречи оштетување на површината на огледалото и повредата. Ние сме посветени да обезбедиме високо квалитетно целокупно мебел за домови и моден класичен начин на живот и да донесеме високо-огледало домашно мебел во животот на луѓето. Нашиот идеал е да ве опремиме со соодветни исклучителни огледала со целосна должина и wallидни огледала во соблекувалната, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, бањата и влезот, за да можете да ги задржите во добра состојба дома или кога излегувате и ќе излезете надвор, и Направете да се чувствувате сигурни. Нашите LED огледала се одобрени со CE, UL сертификати. Ова тркалезно LED огледало може лесно да се обеси на wallидот и да стане составен дел од домашниот декор. Паметните прекинувачи ја контролираат бојата на светлата. Користете го ова LED огледало за да го направите вашиот дом да изгледа поголем и посветл. Спецификација - LED црна рамка за легура на алуминиум, повеќеслојна за поголема заштита. Оригинална технологија за заселување на работ, трајна и потрајна . прилагодете го интензитетот на светлината слободно - 32 ". Оваа осветленост на огледалото може да се промени на 2 начини со независен прекинувач, контролирана со копче за тркалезно допир. Кратко притиснете го прекинувачот на допир до Контролирајте ја промената на температурата на бојата за бела светлина и топла светлина. Исто така, можете да држите на притискање на копчето за секунди за да ја прилагодите осветленоста што ви се допаѓа. Променете од бела светлина во природна светлина и топла светлина . HD & Explion -доказ - LED круг Огледалото е обложено со сребрен нитрат, третман со анти-рист, без оксидира и 'рѓа, повеќе HD. Сребрено огледало без бакар, еколошко. Разбиено стакло нема да се истури дури и од надворешна сила, повеќе побезбеден и заштитен дизајн . водоотпорен дизајн & Силно пакување-Нашите LED ретровизори имаат водоотпорна и обвивка за влага, што обезбедува безбедно осветлување во влажни околини за бања. Целокупното безбедносно пакување е специјално дизајнирано за кревки предмети, што во голема мерка може да избегне оштетување за време на транспортот . инсталација-инсталација-инсталација-инсталација-инсталација- Ова LED огледало може да се обеси на wallидот. Или ставете каде и да сакате . 100% наплата/замена : Целосна наплата или бесплатна замена за огледало (а) оштетени при пристигнувањето, не е потребно враќање, едноставно испратете ни неколку слики преку порака за да го покажеме оштетеното огледало (а).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата