.

.

Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашиот мебел без нечистотија и првут со тоа што му давате на вашето домашно милениче пријатно милениче за миленичиња Делукс Тери и велур Перница ПЕТ ПЕТ БЕД! Овој мек, кадифен кревет за кучиња има snuggly-мека површина за спиење на тери од територија. Вашето домашно милениче ќе ја сака високата удобност на оваа перница исполнета со влакна, која е засилена за максимална мансарда и удобност. Овој кревет има влакна направени од рециклирани шишиња, правејќи ја земјата земја и пријателски за домашни миленици! Корицата е патент и отстранлив за лесно миење, со патент внатрешен лагер за лесно полнење (по потреба). Овој кревет за миленичиња е идеален за мали кучиња (или мачки!) Кои сакаат да го шират и да го испрскаат денот. "x 4,5 " Голем - 36 "x 27 " x 4,5 "Екстра големи - 44 " x 35 "x 5,5 " преносен за да создаде удобност насекаде . истегнување на внатрешниот лагер му овозможува на вашето домашно милениче да го обликува креветот, Обезбедување максимална флексибилност и удобност . великодушно полнето со изолациско, високо-мансарда 100% полиестерско влакно испрскано од рециклирана пластика . патент дизајн со ткаенини за перење машина . ткаената лагер е патент и исто така се надополнува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата