.

.

iFit Оска HR Фитнес Следење Носење СО OLED Дисплеј

iFit Оска HR Фитнес Следење Носење СО OLED Дисплеј

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

ОСКАТА IFIT ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ го олеснува следењето на вашите фитнес цели, останете активни и преземете ја контролата врз вашето фитнес патување. Трансформирајте ги вашите мали постапки во огромни пресвртници бидејќи ВАШИОТ ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ На Ифит Оската ве предупредува кога сте исполниле цел, ги следи вашите дневни чекори, согорените калории и го мапира вашиот сон за поинформирано живеење. ВАШАТА ОСКА ВИ испраќа пријателски потсетници во текот на денот, без разлика дали е време да се разбудите или само време за движење. ифит технологијата му овозможува на вашиот фитнес тракер да каже дали одите или трчате и ви дава чекор отчитување што прави разлика помеѓу двете. Добијте подобра идеја за тоа колку е активен вашиот ден за да можете да поставите точни цели за наредните денови, недели и месеци. Безжично синхронизирајте ЈА ВАШАТА ОСКА СО ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ со Апликацијата i Fit или активирајте ја со посета за да можете да ја прочитате вашата статистика на вашиот телефон или да пристапите до вашите информации на вашата работна површина. Уживајте во долгото траење на батеријата благодарение на литиумската батерија што се полни. ЕКРАН НА допир OLED Дисплеј Уживајте во практичноста на технологијата на екран на допир што ви овозможува брз пристап до целата целосна корист од ВАШЕТО VUE. Повеќекратно Носење Погледнете ги вашите чекори одеа, согорени калории и други статистики за вежбање и уживајте во пристапот до вашите i OS и Android текстови и повици преку ВАШАТА IFIT VUE. Долготрајна Батерија ВАШИОТ IFIT ОСКА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ може да се пофали до 5-ден траење на батеријата за долготрајно уживање. Отпорен на вода ВАШАТА ИФИТ Оска Е отпорна на вода, така што ќе се држи до малку вода и многу пот. Компатибилност ВАШИОТ IFIT ОСКА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ ќе се синхронизира со речиси сите i OS и android уреди. Модел # : IFAXJL215.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата