.

.

Stuple Industries Моите шеги се не-зачудувачки казни животни мустаќи платно wallидна уметност, 30, дизајн од SD Graphics Studio Studio

Stuple Industries Моите шеги се не-зачудувачки казни животни мустаќи платно wallидна уметност, 30, дизајн од SD Graphics Studio

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од SD Graphics Studio.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата