.

.

Collectionенска колекција на списанија Лангли клин потпетици Висока чизма Греј ФАУ кожа 8. М.

Collectionенска колекција на списанија Лангли клин потпетици Висока чизма Греј ФАУ кожа 8. М.

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Никогаш не можете да тргнете наопаку со колекцијата Gournee Langly Wedge Heel High Boot. Овој класичен чизми со средно-калф има внатрешен патент за лесен влез и се наоѓа на врвот на рангирана клин-потпетица која додава атрактивна висина додека ви дозволува да шетате со удобност. Феации и придобивки од патеката за крзно од крзно од крзно висина : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 14 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата