.

.

Мадден NYујорк јуниори Фау Фузна корпа капа

Мадден NYујорк јуниори Фау Фузна корпа капа

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа капа за кофа со крзно од крзно од Madden NYC е совршен додаток за додавање на вашата гардероба за оваа зима! Во цврста розова боја со логото на Маден Cујорк однапред, оваа капа е супер функционална затоа што има можност да ја задржи главата топла и покриена, сè додека изгледа модерно и шик во исто време! Материјал : Faur Fur. Грижа : Чиста на самото место. Потекло : Увезен. Големина : една големина. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Солидно розово брендирано лого однапред. Hatенска кофа со кофа со крзно од Мадден Cујорк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата