.

.

Sumn Industries Елегантни бели овци меѓу виолетовата цветна ливада фотографија црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Jamesејмс Добсон

Sumn Industries Елегантни бели овци меѓу виолетовата цветна ливада фотографија црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : овци; Цицач; Животно; Ливада; Природа; Село; Цвеќе; Цвет. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата