.

.

Wrangler Men and Big Men Sherpa наредена фланелна кошула, големини до 3XL

Wrangler Men and Big Men Sherpa наредена фланелна кошула, големини до 3XL

DEN 287.68

Количината на стоката
Това е достапна

Останете топло и удобно во секоја акасија со оваа опуштена вклопена јакна од кошула во тешка категорија. Направено од 100% памук и постава на Шерпа за топлина, ова е совршен основен ладно време за секоја гардероба. Wrangler Men's & Big Man's Sherpa наредена фланелна кошула, големини до 3 XL стилизирање на копчето надолу. Манжетна : прилагодливо со две копчиња. Јака : се шири. Две предни џебови. Затворање на предниот џеб : копче-преку. Директно назад јарем. 100% памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата