.

.

Атлетски работи Activeенски активни печатени капри за нозе

Атлетски работи Activeенски активни печатени капри за нозе

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за различен интензитет на работа со пот искачување и истегната измислица. Сеопфатниот отпечаток со основни врвови додава поголема различност. Скриениот џеб за медиуми во рамките на половината го одржува вашиот тренинг најважните работи за да избегнете одвраќање. Activeенски активни Капри; 86% полиестер 14% спандекс; Истегната изработка на Jerseyерси со функција за крик; Печатена измислица; Покриена еластична лента на горниот дел од половината; Прилагодлив цртеж и скриен џеб на медиуми на внатрешното лента на половината; Со внатрешен густ; Inseam 18 1/2 “; достапно во 3 печатени бои; машина миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува сув медиум, отстранете веднаш по миењето, миењето и сувото, средно железо, не користете Омекнувач на ткаенини; направени во Камбоџа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата