.

.

Сет на фигура за мини -продавница за миленичиња за миленичиња

Сет на фигура за мини -продавница за миленичиња за миленичиња

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие две мачки мачки изгледаат како невини колку што можат, но кој знае каква глупост планирале за тој ден! Пар забавни лежишта познати по нивниот карактеристичен изглед! Радар Сноут Кокат Спортски високи, зашилени уши, додека неговиот придружник има посладок, помек изглед. Тие се совршен додаток на секоја колекција за миленичиња. Продавницата за миленичиња и сите поврзани ликови се трговски марки на Хасбро. Вклучува 2 мини фигури за акција за миленичиња (нечиј милето за мистерија). Опсег на возраст : 4 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата