.

.

Посебен слој на домови од 200 нишки поставени со џебови за мобилни телефони

Посебен слој на домови од 200 нишки поставени со џебови за мобилни телефони

DEN 863.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазен и мек на допир, сетот на броењето на броењето од 200 нишки е ткаен од најдобрите долги главни памучни влакна што ви овозможуваат да се опуштите во својата кул удобност. Специјален процес на завршна обработка за да се потенцира сјајот и мекоста на ткаенината. Високо квалитетни бои во боја за безбедност и долготрајна брзина на бојата. 200 броеви на нишки ултра-мек за да одговараат на екстра долги душеци за близнаци. Опремениот лист одговара на душеци до 15 "длабоки. Опремениот лист вклучува 4" W x 6 "l лесен дострелен мобилен телефон, зашиен на секоја страна на листот. Вклучува : 66 "W x 96" L Flate Leats, 39 "W X 80" L Опремена лист, 20 "W x 30" L Стандардна перница . ОЕКО-Текс сертифициран. Машината што може да се мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата