.

.

Премиум Вангоди Италеј лаптоп торба за гласини се вклопува 13, 14, 15,6 лаптопи Dell

Премиум Вангоди Италеј лаптоп торба за гласини се вклопува 13, 14, 15,6 лаптопи Dell

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум дизајн Vangoddy Italey Messenger лаптоп торба. Солиден најлонски материјал отпорен на вода го одржува вашиот лаптоп безбеден и заштитен. Повеќе надворешни џебови за леснотија на пристап и организација на уреди и додатоци. Исто така, се одликува со брз пристап посветен џеб за мобилен телефон со магнетно затворање за брз пристап и безбедно складирање на мобилен телефон или други поврзани уреди. Внатрешниот лаптоп за внатрешни работи мери приближно. Совршено за патување или за таа личност која е секогаш во движење. Заштитете го вашиот лаптоп додека останувате стилски со оваа торба за лаптоп Vangoddy Italey Messenger. Заштитете и носете го вашиот лаптоп со оваа премија вангодиди Италејски лаптоп торба!. Направено од високо квалитетен најлон отпорен на вода со трајно шиење. Заштитете го вашиот лаптоп од испакнатини, шокови и гребнатини. Се одликува со повеќе надворешни џебови за леснотија на пристап и организација на уреди и додатоци. Посветен надворешен џеб за мобилни телефони со магнетно затворање. Повеќе внатрешни џебови за организирање уреди и лични предмети. Подготвена лента за рамо за удобно носење. Приближни димензии на лаптопот : одговара на следниве (но не ограничувајќи се на) лаптопи од 15 инчи : Dell Inspiron (сите 15 ”модели). Dell Precision (сите 15 ”модели). Dell XPS 15 (сите 15 ”модели).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата