.

.

Момчињата на момчињата се наоѓаат Рој обичен пети Оксфорд морнарица ФАУ кожа 13. М.

Момчињата на момчињата се наоѓаат Рој обичен пети Оксфорд морнарица ФАУ кожа 13. М.

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете поп на мода и софистицираност на облеката на вашето дете со елените стагни Рој обичен пети Оксфорд. Овој Оксфорд има усогласена со удобност од пена за меморија за оптимална удобност под нозете. Феации и придобивки од детали за детали за меморија за пена во рамките на квалитетот на надворешната страна на надворешната страна : Елените стагли прават чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : богатиот синтетички кожен обичен пети горниот дел има елегантен изглед одличен за формални настани како црква, Велигден, бар Мицва, свадби, матурзи и повеќе. Контрастното дното на TPR му дава на чевлите класичен изглед, додека деталите за бод околу мидината нуди поп на мода и софистицираност. Вашето дете ќе биде најдобро облечено во секоја пригода . Удобност и вклопување - Стилот на чипка во Оксфорд нуди персонализирано вклопување со простор за одгледување со вашето дете. Долниот TPR нуди одлична поддршка, додека перничената меморија за пена во миноријата помага во поддршката на нозете на вашето дете. Поставата за дишење на ткаенината им помага да се поттикнат да се задржи ногата на вашето дете суво и удобно . Спецификации и детали : Овој чевли има богата синтетичка кожа горната, средна боја на контраст и дното на ТПР. Лесна грижа - избришете чиста и тампон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата