.

.

Машки платно за платно на Georgeорџ

Машки платно за платно на Georgeорџ

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чевлите за чистачи на платно од Georgeорџ се удобни, класични и совршени за обични прилики. Тие се карактеризираат со издржливо платно горе што лесно се флексира со стапалото за да ве одржува слободно да се движите и да имаат дизајн на чипка за вклопување. Поставата за молив околу надворешната страна додава безвременски акцент, додека не-означувањето го спречува да се скара на мазни површини. Овие чевли со платно се достапни во разноврсна црна колорит и се одлични за сè, од обични петок во канцеларијата до привлекувачи со пријатели до работи на трки. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Машки платно за платно на Georgeорџ : 100% памук горниот. 58,24% полиестер, 41,76% од надворешната страна на TPR. Обични чевли. Платно горе. Дизајн на чипка со метални очни капаци. Постави молив околу надворешната страна. Не-обележување ѓон. Достапно во црно. Избришете чисто со крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата