.

.

Подигање на глуждот на територијата Болдер

Подигање на глуждот на територијата Болдер

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се за вашата следна авантура во карпа по територија. Овој багажник во стилот на патики е дизајниран за максимална удобност со удобност од удобност од 12 мм TRU ™ и усогласена јака за поддршка на глуждот. Оригиналните кожни нагорнини заштитени со акценти на Ripstop и хибридна надворешна плоча EVA/гума ги прават супер издржливи. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 12 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата