.

.

Ајова Хокиис го застапува реверзибилниот утешител, памук Сатеен, 68 86

Ајова Хокиис го застапува реверзибилниот утешител, памук Сатеен, 68 86

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој колеџ опфаќа бренд удобност мери 68 "x 86 " и е совршен утешител на креветот со големина на близнаци или преголемо ќебе за кој било обожавател или алумни на Ајова Хокис. Користете во резервна спална соба или спортска тематска просторија или само користете секогаш кога навивате на Хокики, или дома од вашиот телевизор или во големата игра. Овој утешен е направен од 100% памук Sateen, 200 брои на нишки и е отпечатен со светли и живописни, официјално лиценцирани бои и логоа. Не плашете се да го користите ова ќебе често, бидејќи машината може да се мие во ладна вода, тие се уште помеки колку повеќе го користите. Ватираните панели го задржуваат полнењето внатре од грутка или гребење. Тргнете се суво на ниско ниво. Мерки 68 "x 86". Совршен утешител за кревет со големина на близнаци или одлично ќебе за сите намени да се гушка на каучот или на задната врата на тие поладни ноќи. Големи и живописно обоени NCAA лиценцирани логоа во вашиот омилен тим од двете страни на ќебето, навистина реверзибилни. 100% памук Sateen, 200 броење на конец е машина што се мие во ладна вода, суво суво на ниско. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата